środa, 13 lutego 2013

PIWNICA WRAŻEŃ MKF robi wrażenie!!!

PIWNICA WRAŻEŃ MKF robi wrażenie na młodych uczestnikach pokazów filmowych, otóż na życzenie młodych ludzi w dniu 3 i 7 stycznia odbyła się projekcja filmu pt. "Bajka ekstremalna"dla sześcioklasistów. Wieści  o  ciekawym filmie szybko dotarły do szerokiego kręgu społeczności lokalnej, co zaowocowało kolejnymi pokazami, tym razem 7 i 11 lutego 2013r.dla gimnazjalistów  wyświetliliśmy film pt. "Dekalog przyjaźni". Jesteśmy dumni, że młodzi ludzie docenili grę aktorską swoich koleżanek i kolegów oraz ogromny wkład w nakręcenie filmów. Aktorzy nie ukrywają, że pomimo wspaniałej zabawy na planie filmowym to jednak jest to  ciężka praca. Dzięki zajęciom filmowym mogą realizować swoje pasje, integrować się, no i oczywiście spędzać kreatywnie wolny czas...zarażając tą ciekawą i innowacyjną formą spędzania czasu swoich znajomych...
W ramach zajęć w klubie filmowym odbyły się warsztaty na temat mediów w społeczeństwie lokalnym oraz z emisji głosu, dykcji w których uczestniczyły 82 osoby, natomiast w pokazach filmowych wzięło udział aż 119 widzów.
Obecnie trwają prace nad nowym filmem pt. "Romeo i Julia" i nowym projektem teatralnym do scenariusza pt. "Kopciuszek" wersja współczesna".
Zapraszamy do naszego grona klubowiczów!

Zobaczcie dokumentację foto z zajęć filmowych i medialnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz